باربیکیو گازی با پلوپز و نما شیشه دما سنج دار

باربیکیو گازی با پلوپز و نما شیشه دما سنج دار یک دستگاه بسیار شیک و مدرن است. این دستگاه 2 کاره بوده و شما میتوانید همزمان هم از اجاق گاز و هم از قسمت باربیکیوی آن استفاده کنید. این دستگاه که با ظاهری بسیار زیبا یک کار فوق مشتری پسند بوده و می تواند انتخابی بسیار مناسب جهت استفاده شخصی و حتی صادراتی باشد. این دستگاه در قسمت زیرین خود یک محفظه کابینت مانند دارد که می توانید از آن جهت نگه داری وسایل مورد نیاز خود استفاده کنید . این دستگاه به صورت ثابت ارائه میگردد . در قسمت بالا بر روی درب باربیکیو یک عدد دما سنج تعبیه شده تا شما بتوانید از دمای درون محفظه مطلع شوید و همچنین نمای این دستگاه به صورت شیشه ای بوده که از طراحی ایده آل و استاندارد بهره میبرد که شما میتوانید هم ظاهری زیبا داشته و هم از وضعیت غذای درون محفظه خود بدون باز کردن درب و اتلاف انرژی مطلع شوید. این باربیکیو که به وسیله گاز قابل استفاده است  که در کنار خود از یک شعله اجاق بهره میبرد که به وسیله یک درپوش محافظت میشود. در قسمت زیرین این دستگاه یک عدد سینی قرار گرفته تا از کثیف شدن قسمت زیرین جلوگیری کند. در قسمت بالا و کناری باربیکیو یک طبقه تاشو چوبی تعبیه شده تا کمک حال شما در هنگام پخت و پز باشد و شما هر زمان که نیاز داشتید از آن استفاده نمایید. ولوم های تنظیم حرارت به صورت کاملا استاندارد در جای مناسب قرار گرفته شده اند تا در پخت به شما کمک شایانی کنند . در قسمت محفظه بالایی که به وسیله درب  محافطت شده یک عدد سینی توری مانند وجود دارد که شما می توانید مواد غذایی خود از جمله گوشت، مرغ ، سوسیس ، همبرگر و … را جهت پخت بر روی آن قرار داده و درب دستگاه را ببندید تا با استفاده از گرمای حبس شده درون دستگاه یک غذای با کیفیت و لذیذ سرو نمایید دستگیره این درب به صورت چوبی تهیه شده تا از انتقال گرما جلوگیری نماید.
دستگاه باربیکیو گازی در سایز های 85 و 97 قابلیت ساخت دارد و همچنین می توان در اندازه دلخواه شما و طبق الگوی شما مطابق با تراس و بالکن شما طراحی و تولید شود.

 

باربیکیو گازی با پلوپز

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post