کباب پز تابشی ریلی کشویی مدل مروارید 20 سیخ

 

 

کباب پز تابشی ریلی کشویی مدل مروارید 20 سیخ مناسب برای پخت سالم انواع کباب کوبیده کباب بختیاری کباب سلطانی کباب برگ جوجه کباب بوده، در کباب پز تابشی ریلی سیخ های کباب ها در زیر مشعل تابشی دستگاه قرار گرفته و حرارت بصورت یکنواخت و یکدست از بالا بر روی کباب ها تابیده می شود تا کباب ها به صورت یک دست و کامل مغز پخت شده .
کباب پز تابشی ریلی کشویی مدل مروارید 20 سیخ، مکانیزم دستگاه طوری طراحی شده که سینی محل قرار گیری سیخ های کباب بر روی کالسکه ریلی قابلیت جابجای داشته باشد و پس از قرار گرفتن سیخ های کباب بر روی سینی ، سینی بر روی ریل حرکت کرده و زیر مشعل قرار گرفته تا کباب ها پخته شود.
ابعاد دستگاه به طول ۱۴۰ ، عرض ۴۸ ، ارتفاع ۱۵۰ سانتیمتر است که تعداد سیخ ۲۰ سیخ به صورت همزمان را میتواند پخت نمایید شما میتوانید کباب  را با طول ۳۵ سانتیمتر درون دستگاه قرار دهید تا عمل تابش بر روی آن صورت پذیرد.مصرف گاز دستگاه کباب پز مروارید ۳.۸ متر مکعب در ساعت بوده که میتوانید از این دستگاه در رستوران، بیمارستان، هتل، پادگان، شرکت ها استفاده نمایید.

مزایا و ویزگی های کباب پز تابشی ریلی کشویی مدل مروارید 20 سیخ به صورت زیر تعریف می شود:

  1. پخت بدون دود و سالم کباب.
  2. دارای اندازه های ۲۰ سیخ ۳۰ سیخ و ۴۰سیخ بوده.
  3. کباب آبدار و مغز پخت مورد پسند مشتری به شما ارائه می دهد.
  4. سرعت در پخت بالای کباب.
  5. قابلیت پخت انواع کباب ها چه گوشت سفید چه قرمز.
  6. مصرف کم گاز کباب پز تابشی ریلی.
  7. سادگی کار با کباب پز تابشی ریلی و عدم نیاز به آشپز ماهر.
  8. حفظ سلامتی اپراتور کباب پز تابشی.
  9. کیفیت بالا درساخت و استفاده ازبهترین مواد اولیه.
  10. نصب کباب پز تابشی توسط تکنسین های این شرکت در اقصی نقاط ایران بصورت رایگان انجام می پذیرد.

 

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (1 امتیاز)