دستگاه دیزی پز دو جداره با بدنه استیل و پایه آهنی 32 عددی

 

دستگاه فر دیزی پر

دستگاه فر دیزی پز  دو جداره با ظرفیت  جایگیری 32 ظرف دیزی سنگی مناسب برای رستوران ها قهوه خانه و سفره خانه ها، این دستگاه دارای بدنه دو جداره از جنس استیل و گالوانیزه و عایق بندی شده با پشم سنگ و پشم شیشه است و همچنین دارای یک کفی سنگ چدن نشکن  10 میل به همراه یک شیر گازی تنظیم حرارت نیز است که در قسمت زیرین سنگ چدن نیز شعله برنر خطی قرار گرفته است.

ابعاد دستگاه به طول ۹۰ سانتیمتر ، عرض ۵۵ سانتیمتر و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر است.

جنس دستگاه از استیل ۴۳۰ بوده که به صورت  دو جداره عایق حرارتی نیز است،  این نوع اجاق های دیزی پز به دلیل کفی چدن می توانند  حرارت را به مدت زمان طولانی بعد از خاموش شدن نگه دارند، پخت و طبخ دیزی در این نوع فرها به صورت آهسته و آرام انجام می شود که این کار باعث می شود دیزی به صورت سنتی و بسیار لذیذ و خوشمزه  جا بیفتد.

در فر دیزی پز یک عدد شعله در زیر سنگ چدن قرار می گیردکه این کار باعث گرم شدن سرامیک کف دستگاه شده تا به آرامی به دمای مطلوب برسد بعد از رسید به درجه حرارت مطلوب شعله را کم کرده تا دیزی ها با دمای مناسب و زمان کافی به صورت یکنواخت حرارت جذب  کنند تاطعمی لذیذ و سنتی را داشته باشند.

 

 

جنس بدنه دستگاه  استیل و کف آن سنگ چدن است ، این سنگ چدن در کف فر با شعله های برنر خطی حرارت زیر سنگها پخش می کند تا به صورت یکدست همه جا گرم شود.

این دستگاه به صورت دوجداره بوده که جداره داخلی  از جنس ورق گالوانیزه و جداره بیرونی از جنس ورق استیل است. پایه های فر از پروفیل استیل و یا آهنی کار می شود. این دستگاه دارای درب کشویی استیل بوده و در قسمت پایینی فر ظرف های دیزی روی صفحه ی چدنی ضخیمی قرار دارد که گرما را به صورت غیر مستقیم و بصورت یکپارچه پخش می کند.

ساخت دستگاه فر دیزی پز

 

فر های دیزی پز در دو اندازه  ۳۲ سنگی و ۶۴ سنگی عرضه می‌شوند .
یکی از مزیت های این دستگاه ها پخت همزمان چندین دیزی است ، دیزی یکی از غذاهای محبوب و لذیذ ایراانی است که در اکثر شهر های ایران طرفداران زیادی دارد. دیزی درون ظرف های سفالی یا الومینیومی طبخ شده که میتوان تعداد زیادی از این ظروف را درون دستگاه روی صفحه چدنی قرار داد تا با حرارت غیر مستقیم پخته شوند.

ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

ابعادابعاد دستگاه به طول ۹۰ سانتیمتر ، عرض ۵۵ سانتیمتر و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر است.
جنس بدنهبدنه داخلی گالوانیزه بدنه بیرونی استیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال